Konvolut 3 novoročenek
Konvolut 3 novoročenek; Istler Josef, PF 1973, signováno tužkou J. Istler, číslováno 5/5, pryskyřice fixovaná na papíře, 8 x 10,5 cm, formát novoročenky 10 x 15 cm; Liesler Josef, PF 1969, signováno a datováno vpravo dole tužkou Liesler 68, barevná litografie, 9,5 x 46 cm (rozložená novoročenka); PF 1970, signováno tužkou E. Tomanová, popsáno tužkou aut. tisk, dodatečně popsáno P.F. 1970 Slavíková, lept/papír, 12 x 7,5 cm (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Konvolut 3 novoročenek
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |